Individuální tréninkový plán

Ne nadarmo se říká, že učený z nebe nespadl a každý si určitě dovede představit, kolik poctivé práce se skrývá za dobrým výsledkem prezentovaným na závodech.

Jezdcům poskytujeme komplexní podporu při jejich práci s koňmi a v případě zájmu se ujmeme celkového výcviku jak jezdce, tak i jeho koně. Tréninkové metody se vždy shodují s fyzickými možnostmi a úrovní vyspělosti koně pro příslušnou disciplínu. Koně u nás nesmějí být vystaveni žádným praktikám, při kterých je s nimi špatně zacházeno, nebo které jim způsobují strach. Toto je naše základní pravidlo.

Rádi Vám pomůžeme s Vaším koněm již od samého počátku jeho základního výcviku. Pokud nejste jezdec, ale přesto máte zájem vlastnit koně, neváhejte si ho ustájit právě u nás, kde mu kromě 100% péče bude poskytnut profesionální a systematický výcvik s cílem co nejlepší závodní prezentace.


Pronájem koně
Chcete si vyzkoušet, jaké to je mít vlastního koně? Je Vašim cílem zvyšovat svoji výkonnost či si vyzkoušet tréninky pod kvalifikovanými cvičiteli? Nabízíme Vám možnost pronájmu zkušeného koně, se kterým můžete zlepšovat své jezdecké dovednosti nebo se systematicky připravovat na zkoušku základního jezdeckého výcviku*.

*Protože dbáme na osvojení správných jezdeckých návyků, stejně jako na bezpečí koní i jezdců, prvním krokem u pronájmu našich koní je vždy posouzení zkušeností jezdce. Z tohoto důvodu nepůjčujeme koně na jednorázové vyjížďky nebo na samostatné skokové lekce.

Ceny a bližší podmínky pronájmu našich koní na osobní dotaz.

perry

33183008_1769497396422120_5913022054977765376_o

IMG_1960