Individuální tréninkový plán

Ne nadarmo se říká, že učený z nebe nespadl a každý si určitě dovede představit, kolik poctivé práce se skrývá za dobrým výsledkem prezentovaným na závodech.

Jezdcům poskytujeme komplexní podporu při jejich práci s koňmi a v případě zájmu se ujmeme celkového výcviku jak jezdce, tak i jeho koně. Tréninkové metody se vždy shodují s fyzickými možnostmi a úrovní vyspělosti koně pro příslušnou disciplínu. Koně u nás nesmějí být vystaveni žádným praktikám, při kterých je s nimi špatně zacházeno, nebo které jim způsobují strach. Toto je naše základní pravidlo.

Rádi Vám pomůžeme s Vaším koněm již od samého počátku jeho skokového výcviku. Pokud nejste jezdec, ale přesto máte zájem vlastnit koně, neváhejte si ho ustájit právě u nás, kde mu kromě 100% péče bude poskytnut profesionální a systematický výcvik s cílem co nejlepší závodní prezentace.


Pronájem koně
Chcete si vyzkoušet, jaké to je mít vlastního koně? Je Vašim cílem zvyšovat svoji výkonnost či si vyzkoušet tréninky pod kvalifikovanými cvičiteli? Nabízíme Vám možnost pronájmu zkušeného koně, se kterým se dokonce můžete také účastnit drezurních a skokových soutěží či si složit základní zkoušku jezdeckého výcviku.

Momentálně nedisponujeme volnými koňmi k pronájmu.