Sedla Devoucoux

Devoucoux

Nemáme rádi kompromis. Pokud chcete dělat jakýkoliv sport na vysoké úrovni, nemůžete se spokojit s průměrem. Často jsme u našich koní řešili problém se sedly. Každý kůň je jedinečný svou stavbou těla a mnohdy si z konfekční nabídky obchodů s jezdeckými potřebami vyberete jen za cenu ústupků.


STOP KOMPROMISŮM
!

Exkluzivně zastupujeme produkty společnosti DEVOUCOUX pro český a slovenský trh.

DEVOUCOUX patří mezi světové lídry ve výrobě sedel a spjatého příslušenství. Sedla DEVOUCOUX nelze zakoupit v žádném z obchodů, jelikož jsou dělané na míru danému koni a jezdci. Výroba sedla je převážně ruční práce, zahrnuje šest řemesel a odehrává se v Biarritzu ve Francii.

Po pečlivém přeměření, konzultaci a ukázce jízdy společně „vytvoříme“ sedlo, které zefektivní Vaši jízdu, perfektně sedne Vašemu koni a bude významným faktorem ke splnění Vašich jezdeckých ambic. Konečná podoba sedla je jen na Vás (šířka/délka bočnic, velikost opěrek, posedlí, barva, prošití, použitá kůže atd.).

Zájemce o sedla DEVOUCOUX navštívíme osobně ve stájích a představíme demo sedla včetně možnosti vyzkoušení a kompletní konzultace. V nabídce máme sedla a příslušenství pro parkur, drezuru i cross-country.

Prezentaci společnosti a detailnější popis produktů naleznete na www.devoucoux.com

Kontakt:
Mgr. Michaela Smrčková, MBA
m.smrckova@devoucoux.com
tel: +420 731 515 051


Sedla na vedoucí světové pozici


BiarrtizBiarritz je vůbec první model společnosti Devoucoux. Vznikl v roce 1989 jako sedlo pro denní jízdárenskou práci i vysoké soutěžní skákání. Je to produkt, jehož účel se za celou dobu nezměnil, avšak postupnou evolucí a technologickým vývojem právem patří mezi top sedla na světě. Pomáhá jezdci sedět ve správné pozici a rovnováze.


ChibertaChiberta – jedinečné sedlo, které doporučují ty nejzvučnější jména jezdců ve světě všestrannosti. Jedná se o jedno z nejvíce kopírovaných sedel, avšak žádnému výrobci se nepodařilo vytvořit stejně exkluzivní produkt. Díky jednobočnicovému provedení má jezdec nejbližší možný kontakt s koněm. Bezkonkurenční je pak provedení předních i zadních opěrek, které zvyšují bezpečnost a významně pomáhají udržovat rovnováhu a stabilitu. Chibertu můžeme vídat na poli cross – country i na skokových kolbištích. Velkou oblibu si získala i u rekreačních jezdců a v roku 2003 navíc vznikla varianta pro soutěže vytrvalosti.


MakilaMakila – extrémně pohodlné čistě drezurní sedlo s hlubším posedlím je favoritem nejen drezurních jezdců, ale také reprezentantů všestrannosti. Podporu a pohodlnost v jízdě zajišťuje vynikající provedení kolenních opěrek, uchycení podbřišníku a jemná telecí kůže. Společně s netradičním umístěním třmenových zámků (více vzadu) pomáhá jezdci perfektně udržet stabilitu při všech chodech a změnách ruchu.